Najwyższa jakość w najlepszej cenie

HISTORIA MARKI

Wolfgang Arenz, twórca marki Wolfpack jest najlepszym compounderem w branży rowerowej. Zajmuje się tworzeniem mieszanek gumy, z której będą wyprodukowane opony. Po latach, uwieńczonej sukcesami, pracy dla: Continentala, Specialized i Schwalbe; Wolfgang Arenz podjął decyzję o pracy na własny rachunek. 

.

W wyniku tych prac powstała mieszanka ToGuard - najlepszy możliwy produkt. Kompromis właściwości – oporów toczenia, przyczepności, żywotności i odporności na zużycie. Co ważne! - ta jakość jest dostępna dla każdego. Opony Wolfpack dostępne są w dużo lepszych cenach niż produkty konkurencyjnych marek.

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać opony Wolfpack? Jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem naszych produktów na rynek  dwa zespoły PRO TOUR zdecydowały się na testowanie prototypów i zakup opon Wolfpack. Reputacja Wolfganga Arenza jest najwyższą gwarancją jakości w branży ogumienia rowerowego.

Z uwagą słuchamy opinii amatorów i profesjonalistów którzy mieli okazję korzystać z naszych opon. Bardzo ważne dla nas są te krytyczne, ale większość z nich jest entuzjastyczna. :)

MODELE OPON

RACE MTB

Prędkość
i bezpieczeństwo

Zobacz więcej

CROSS

Maksymalna kontrolą w każdych warunkach

Zobacz więcej

TRAIL

Doskonała przyczepność 
w każdej sytuacji

Zobacz więcej

SPEED

Maksymalna kontrolą w każdych warunkach

Zobacz więcej

RACE

Najwyższa
klasa aerodynamiki

Zobacz więcej
Napisz