Najwyższa jakość w najlepszej cenie

HISTORIA MARKI

Wolfgang Arenz, twórca marki Wolfpack jest najlepszym compounderem w branży rowerowej. Zajmuje się tworzeniem mieszanek gumy, z której będą wyprodukowane opony. Po latach, uwieńczonej sukcesami, pracy dla: Continentala, Specialized i Schwalbe; Wolfgang Arenz podjął decyzję o pracy na własny rachunek. 

.

W wyniku tych prac powstała mieszanka ToGuard - najlepszy możliwy produkt. Kompromis właściwości – oporów toczenia, przyczepności, żywotności i odporności na zużycie. Co ważne! - ta jakość jest dostępna dla każdego. Opony Wolfpack dostępne są w dużo lepszych cenach niż produkty konkurencyjnych marek.

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś wybrać opony Wolfpack? Jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem naszych produktów na rynek  dwa zespoły PRO TOUR zdecydowały się na testowanie prototypów i zakup opon Wolfpack. Reputacja Wolfganga Arenza jest najwyższą gwarancją jakości w branży ogumienia rowerowego.

Z uwagą słuchamy opinii amatorów i profesjonalistów którzy mieli okazję korzystać z naszych opon. Bardzo ważne dla nas są te krytyczne, ale większość z nich jest entuzjastyczna. :)

OPONY MTB

Doskonała przyczepność, maksymalna kontrola i niespotykana wytrzymałość to najważniejsze zalety naszych opon MTB

RACE MTB

Prędkość i bezpieczeństwo
W przypadku szybkich tras lub wyścigów cross country / maraton, RACE jest w swoim żywiole. Jeśli chodzi o prędkość, szybko działający profil RACE i minimalne opory toczenia sprawiają, że jest to najlepszy wybór. Niezależnie od tego, czy jesteś ambitnym amatorem czy profesjonalistą, RACE oferuje wszystkim bezpieczeństwo i przyczepność przy maksymalnej wydajności.

∙ Średnica bieżnika 29”
∙ Szerokość 2,2” 
∙ Maksymalne ciśnienie 4 bar
∙ Tubeless Ready: tak
 650 g.
∙ Mieszanka gumy ToGuard Compound


 Opony Wolfpack znajdziesz w sieci sprzedaży Trezado

CROSS

Maksymalna kontrolą w każdych warunkach
Dzięki unikalnej mieszance gumy i rewolucyjnemu profilowi, CROSS oferuje maksymalną przyczepność i kontrolę przy minimalnym oporze toczenia. Mieszanka gumy ToGuard sprawia, że CROSS jest wszechstronny w cross country / maratonie.

∙ Średnica bieżnika 29”
∙ Szerokość 2,2” 
∙ Maksymalne ciśnienie 4 bar
∙ Tubeless Ready: tak
670 g.
∙ Mieszanka gumy ToGuard Compound


 Opony Wolfpack znajdziesz w sieci sprzedaży Trezado

TRAIL

Doskonała przyczepność w każdej sytuacji
Dzięki agresywnej rzeźbie bieżnika TRAIL gwarantuje największe możliwe boczne trzymanie, stabilność i przyczepność. 
Rewolucyjna mieszanka gumy ToGuard sprawia, że TRAIL jest doskonałym narzędziem do maratonu i enduro. 

∙ Średnica bieżnika 29” i 27,5"
∙ Szerokość 2,25” 
∙ Maksymalne ciśnienie 4 bar
∙ Tubeless Ready: tak
∙  690 g (27,5 ") / 750 g (29")
∙ Mieszanka gumy ToGuard Compound


 Opony Wolfpack znajdziesz w sieci sprzedaży Trezado

OPONY SZOSOWE

Szybkie i wytrzymałe opony wyścigowe z niespotykaną przyczepnością i wydajnością.

RACE

Najwyższa klasa aerodynamiki
Wolfgang Arenz opracował wiele nagradzanych opon wyścigowych w ostatnich latach, a teraz łączy całą swoją wiedzę w nowej oponie WOLFPACK RACE. Specjalny skład najnowocześniejszych polimerów wysokiej jakości zapewnia zauważalnie bezpieczniejsze wrażenia z jazdy i zapewnia poczucie absolutnej kontroli. Mieszanka gumy ToGuard w połączeniu z bardzo cienką nylonową osnową i aerodynamicznie zoptymalizowanym profilem sprawia, że RACE jest jedną z najlepszych opon w swojej klasie.

∙ Maksymalne ciśnienie 8.5 bar
∙ Tubeless Ready: nie
∙  210 g (24mm) / 225 g (26mm)


 Opony Wolfpack znajdziesz w sieci sprzedaży Trezado

Napisz