Home - Produkty - Płyn uszczelniający

SUGEROWANA CENA DETALICZNA:

19 90

59 90

99 90

179 90

OPIS PRODUKTU:

Innowacyjny uszczelniacz Trezado. Umożliwia jazdę bez dętki. Uszczelnia oponę na rancie obręczy, a w przypadku najechania na ostry przedmiot automatycznie zakleja przebicie. Testowany w warunkach najcięższych maratonów MTB. Sprawdza się zarówno w sporcie jak i codziennym użytkowaniu. Przeznaczony do wszystkich typów opon bezdętkowych, UST, Tubeless Ready. Pojemność 1000ml.

 

OPINIE:

"Mleczko Trezado, ktore ostatnio miałem przyjemność testować w trudnych warunkach Enduro i MTB, spełniło swoja role. Używałem je w rowerze Enduro przez 2 miesiace i w tym czasie nie złapałem żadnej gumy. Po zdjeciu opon jego konsystencja była praktycznie taka sama jak przed wlaniem. Gdy rozetniemy opone tak szybko skleja dziure, że jest to praktycznie nie zauwazalne.

Szczerze Polecam!"

 

Marek Konwa

 

"W sezonie 2013 używałam mleczka uszczelniającego do opon Trezado. Zużyłam 2 opakowania. Mogę je w 100% polecić.

W sezonie używałam w sumie 3 zestawów opon, w tym jedne były zwykłymi oponami dętkowymi, a i tak uszczelniły się za pierwszym razem. Na 19 startów nie miałam żadnego defektu związanego z oponą. Mój rower startowy stoi nieużywany pomiędzy maratonami, a opony trzymają i przed startem wymagają jedynie lekkiego, kosmetycznego  dopompowania. Po zmianie opona wcześniej uszczelniona nie wymaga żadnych ewolucji przy ponownym zakładaniu – jest szczelna i tylko dla bezpieczeństwa przed  ewentualnym przebiciem dolewam mały zapas. Podsumowując uważam uszczelniacz do opon Trezado za niezawodny i  bezproblemowe w użyciu.  W przyszłym roku też zamierzam z niego korzystać.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Opinie

 

"Środek maja, sezon rozkręcił się na dobre. Do mojej dyspozycji nie mogę mieć zastrzeżeń, pierwsze krajowe starty potwierdziły, że zimowe treningi nie poszły na marne i od początku sezonu prezentuję nienajgorszą formę. Urwana w poprzedni weekend startowy szprycha zmusiła mnie do wymiany płynu uszczelniającego w oponach. Po przeszło dwóch miesiącach intensywnego użytkowania w oponie nadal znajdowało się płyne mleko, co bardzo mnie ucieszyło. Mleko Trezado niejednokrotnie udowodniło swoją skuteczność, więc nie na tym chciałbym skupić swoją uwagę (a może i powinienem, bo w tym roku już 2-3 razy skuteczne uszczelnienie opony uratowało mi wyścig). Przed sezonem otrzymałem do testów także preparat Trezado do usuwania zaschniętego mleka z opon. To jest właśnie ten produkt, którego najbardziej brakowało w moim warsztacie. Dotychczas regularnie marnowałem wiele godzin szorując zaschnięte mleko z opon. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wczoraj po 10 minutach uwinąłem się z czyszczeniem calutkiej opony! Coś pięknego! Dzięki Trezado! "

 

Michał Ficek

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"Dziś przetestowałem w boju mleczko Trezado...zdało egzamin. Gdyby nie hałas walącego zawiasu w ramę to bym nie wiedział, że coś mi się przyplątało. Po wyjęciu ładnie uszczelniło"

 

 

 

 

 

 

 

 

Rafał Słomczewski

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"TREZADO złotym medalistą Mistrzostw Polski. - Śmiało możemy powiedzieć, że złoty medal MP XCM 2014 nasza zawodniczka zawdzięcza temu, iż skutecznie zadziałał system uszczelnień TREZADO! W trakcie inspekcji ogumienia odkryliśmy uszkodzenie opony skutecznie zabezpieczone przez produkt TREZADO. Uszkodzenie pochodzi z trasy MP w Obiszowie. Co więcej - opona utrzymała ciśnienie od września do teraz! To naprawdę pomaga w drodze po sukcesy... Polecamy."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rita Malinkiewicz - Goodman Zator

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

20 lat ścigania świadczy o tym, że kolarstwo to moja pasja. To kawał życia, bywało różnie, zarówno sukcesy i porażki są moim udziałem. Przejechałem wiele tysięcy kilometrów, wygrywałem dziesiątki wyścigów Cross Country i maratonów – zdobywając doświadczenie. Używałem i używam sprzęt najlepszych firm na swiecie. Nadal jestem czynnym zawodnikiem oraz trenerem kolarstwa. Przekazuję moją wiedzę zawodnikom, którzy są gotowi na ciężką pracę aby osiągnąć swój cel.

 

W tym sezonie używam uszczelniacza do opon Trezado o raz Remover tej samej firmy.Jest to produkt wysokiej klasy i w niczym nie ustępuje innym znanym markom. Uszczelniacz Trezado spełnia wszystkie swoje zadania a zmywacz Remover skutecznie usuwa stare mleko z opony.

 

Polecam

 

Bogdan Czarnota

 

 

 

 

 

 

 

Napisz do nas nas:trezado@trezado.pl

Trwa ładowanie strony...

KONTAKT

+48  601 850 999

trezado@trezado.pl

 

ul. brzozowa 7, 05-825 Milanówek

 

Zakupy hurtowe:

michal@biketires.pl

http://b2b.biketires.pl

© 2015 Korundi. All Rights Reserved